Çevre Yönetim Birimi

Çevre Yönetim Birimi

Bölgede faaliyete geçmeyi planlayan veya faaliyette olan katılımcılara Çevre Kanunu ve bu kanuna bağlı yasal mevzuatların uygulamalarında destek hizmeti vererek, güvenilebilir çözümler üretmeye katkıda bulunmaktadır. Çevre Yönetim Sistemi için gerekli ihtiyaçları belirlemekte, belirlenen ihtiyaçlara idari ve finansal politikalar geliştirerek sorunlara yönelik kalıcı çözümler üretmektedir.

Misyon: Çevre yönetim birimi; üretim faaliyetinde bulunan katılımcılara sosyal, çevre ve ekonomik koşulların en uygun şekilde kullanılmasına olanak sağlayarak sürdürülebilir kalkınmayı amaçlamaktadır. Böylelikle ulusal ve uluslararası pazar koşullarına uygun üretim yapılması desteklenmektir.

Birim Çalışanları

Adı Soyadı Görevi E posta Dahili Hat
Okan Karaalioğlu Çevre Yük. Mühendisi o.karaalioglu@imesosb.org 148
Aysun Ergül Çevre Teknikeri aysun.ergul@imesosb.org 117
Mehmet Kesici Çevre Teknikeri  mehmet.kesici@imesosb.org
Zülküf Zengin Arıtma Tesisi Operatörü  zulkuf.zengin@imesosb.org  –

Telefon

+90 262 722 91 91

Dahili

148

2 Comments

  • ahmet çarıkçı

    1997 çevre bölğümü mezunuyum çalışma ve sosyal güvenlık bakanlığının açmış olduğu işyeri hekımlığı sağlık personeli sınavını dereceyle kazanıp işyerı hekımlığınde ilkyardım eğitmenliğini yapmaktayım dılovasında ıkamet etmekteyım.tübitak çevre mühendisliğinde staşımı başarı ıle tamamlayım istanbul ataköy ileri biyolojik atıksu arıtma tesısınde çevre laboratuvarında analız bölümünde görev yaptım 7 yıl.başkan ile tanışmak alanımda faydalaı olabıleceğim projede yer almak ısterım..saygılarımla..irtibat 05324572518

    • Haber Merkezi

      Ahmet bey merhabalar, bilgileriniz ve talebiniz yetkililer ile paylaşılacaktır

Görüş Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir