07 Mar
Yayımlayan: Haber Merkezi 0

Basında İmes Osb

Hakkımızda basılı ve internet basınında çıkan haberler

Mükemmeliyet Merkezi

Kocaeli Valiliği

Mükemmeliyet Merkezi

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi ve IMES Organize Sanayi Bölgesi ortaklığında gerçekleştirilen Güdümlü Proje Desteği Uygulamalı İleri Mühendislik Mükemmeliyet Merkezi Protokol İmza Töreni, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Devamı

Mükemmeliyet Merkezi imzalandı

Gazete Gebze

 Ajansı, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi ve IMES Organize Sanayi Bölgesi ortaklığında gerçekleştirilen Güdümlü Proje Desteği Uygulamalı İleri Mühendislik Mükemmeliyet Merkezi Protokol İmza Töreni imzalandı.

Mükemmeliyet Merkezi imzalandı

Doğu Marmara KalkınmaDevamı

İMES OSB'de Caminin Temeli Atıldı

Hürriyet

KOCAELİ\’nin Dilovası ilçesindeki İMES Organize Sanayi Bölgesi içerisinde caminin temeli törenle atıldı.

Devamı

Hedef Savunma Sanayi

Sanayi Gazetesi

Hedef Savunma Sanayi

Teknolojik işbirliği kapsamında SAHA İstanbul’un Mükemmeliyet Merkezi’nden faydalanmalarını ve İMES OSB’de yer alan firmaların savunma sanayine tedarikçi olabilmesi sağlayacak protokol imzalandı.

Devamı

Savunma Sanayine Entegre

Sanayi Gazetesi

İMES\’te savunma sanayine entegre olmak için işbirliği

KOCAELİ\’nin Dilovası ilçesinde bulunan Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (İMES) ile Saha İstanbul Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği arasında kurumsal işbirliği protokolü imzalandı.

Devamı

Güç Birliği Anlaşması

Son Nokta

İMES OSB ile SAHA\’dan Güç Birliği Anlaşması!

Dilovası\’nda bulunan İMES Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile Saha İstanbul Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği arasında kurumsal işbirliği protokolü imzalandı.

Devamı

İMES’TE KÖPEKLER KİMLİKLEŞTİRİLİYOR

Gazete Gebze

Öte yandan TOSB’un ardından Dilovası’nda bulunan İMES OSB’de, geçtiğimiz yıl başlatılan sokak hayvanları projesi kapsamında, OSB içerisinde yer alan köpekleri kimliklendirme çalışması başlatıldı. Köpeklere cinsiyetlerine göre belirlenen renkte tasmalar takılırken tasmalarda yer alan numaralar ile köpeğin ırkı, yaşı ve sağlık durumu gibi belirleyici özellikleri kayıt altına alınıyor.

Devamı

İMES OSB Pilot Bölge Seçildi

Hedef Gazetesi

İstanbul Anadolu Yakası KOSGEB Müdürü Selim Serkan Ercan ve KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan Demirci, İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay’ı ziyaret etti.

Devamı

Rektör Aslan’a Ziyaretler Devam Ediyor

Hedef Gazetesi

Dilovası İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay ve yönetim kurulu üyeleri Rektör Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan\’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Devamı

İMES OSB’de Stratejik Ürün Destek Programı

Hedef Gazetesi

İmes OSB bünyesinde yer alan SMS Tork firması Stratejik Ürün Destek Programı’ndan faydalanan firmalar arasına girmeyi başardı.

Devamı

Mükemmeliyet Merkezi ile nitelikli ara eleman yetiştirecek

Dünya Gazetesi

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı desteği ile İMES OSB Gebze Teknik Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi işbirliğinde kurulan mükemmeliyet merkezi 2019 yılında faaliyette geçecek

 

Devamı

İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay

KobiEfor

İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay

Türkiye’nin en büyük sanayi şehirleri; İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Yalova’nın tam kalbinde bulunan İMES OSB, yeni dönem projeleriyle Türkiye sanayisinin cazibe merkezi olacak.

Devamı

İMES OSB’den yeni merkez

Kocaeli Gazetesi

İMES OSB’den yeni merkez

Dilovası VI. İMES Organize Sanayi Bölgesi kuracağı ileri mühendislik mükemmeliyet merkezi ile sanayinin ara eleman sorununa çözüm bulmayı hedefliyor.

Devamı

GTÜ'den İMES OSB'ye Ziyaret

Gazete Gebze

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Ata ve Genel Sekreter Vekili Dr. Öğr. Üyesi Ali Murat Soyran Dilovası İMES OSB’yi ziyaret ettiler.

Devamı

İMES OSB Mükemmeliyete Kavuşacak

Gazete Gebze

Dilovası İMES OSB, kuracağı ileri mühendislik mükemmeliyet merkezi ile sanayinin ara eleman sorununa çözüm bulmayı hedefliyor. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) desteği ile İMES OSB,  Gebze Teknik Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi işbirliğinde kurulan mükemmeliyet merkezi 2019 yılında faaliyette geçecek.

Devamı

İMES SAHA'ye Açılacak

Gazete Gebze

Dilovası’nda yer alan İMES Organize Sanayi Bölgesi, İstanbul Saha Savunma Havacılık Ve Uzay Kümelenmesi Derneği ile Kurumsal İş Birliği ile ortak çalışma anlaşması yapıldı. 

Devamı

İMES OSB'den GTÜ'ye Ziyaret

Gazete Gebze

Rektörlük görevine yeni atanan Prof.Dr. Muhammed Hasan Aslan’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan OSB yönetimi, kısa bir süre önce kurulan  Mükemmelliyet Merkezi ile istihdama önemli katkı yapacak projelerini rektör Aslan’la paylaştı. 

Devamı

SOUZ Grup'tan İMES OSB'ye Yatırım

Gazete Gebze

Eski Başbakanlardan Tansu Çiller’in oğlu ve Suoz Enerji Grup Üst Yöneticisi Berk Uçuran Çiller, düzenlediği basın toplantısında, Marsan Marmara Holding\’in iştiraki olan Suoz Enerji Grup\’un yatırım projeksiyonlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Devamı

Helal Olsun İMES OSB!

Gazete Gebze

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istihdam seferberliği çağrısı sonrası adeta teyakkuza geçen türk sanayi kesimleri bu çağrıya cevap vermek için yoğun bir çaba başlatmış durumda

Devamı

Balay'dan İMES'e Ziyaret

Gazete Gebze

Dilovası Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, İMES OSB yönetim kurulu başkanlığına yeni seçilen İrfan Küçükay ve yeni yönetim kurulu üyeleri Ahmet Tokkan ve Bölge müdürü Musa Turan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Devamı

Dilovası İMES OSB’den ara eleman sorununa mükemmeliyet merkezi formülü

Dünya Gazetesi

Kocaeli’nin Dilovası İlçesi’nde bulunan VI. İMES Organize Sanayi Bölgesi ise ara eleman sorununu ‘Uygulamalı Mühendislik Mükemmeliyet Merkezi’ formülü ile çözümlemeyi planlıyor.

Devamı

KOÜ’den önemli bir protokol daha

KOCAELİ

Üniversite-sanayi işbirliğinde hem bölgemizde hem de ülkemizde önemli adımlar atan Kocaeli Üniversitesi, Gebze VI (İMES) Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile İşyerinde Mühendislik Eğitimi (İME) Programı İyi Niyet protokolü imzaladı.

 


Devamı

İrfan Küçükay güven tazeledi

Dünya

İMES OSB Genel Kurulu yapıldı. Yönetim kurulu başkanı İrfan Küçükay yeniden başkanlığa seçildi.

 


Devamı

Dilovası'nda kurulacak merkezde sanayiye ara eleman yetiştirilecek

MEMLEKET

MARKA desteğiyle İMES OSB, GTÜ ve KOÜ işbirliğinde kurulacak İleri Uygulamalı Mühendislik Mükemmeliyet Merkezi önümüzdeki yıl faaliyete geçecek

Devamı

KOÜ Bir Protokole Daha İmza Attı

Mavi Kocaeli

Üniversite-sanayi işbirliğinde hem bölgemizde hem de ülkemizde önemli adımlar atan Kocaeli Üniversitesi, Gebze VI (İMES) Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile İşyerinde Mühendislik Eğitimi (İME) Programı İyi Niyet” protokolü imzaladı.

Devamı

İMES OSB'DEN YATIRIM ATAĞI

sanayi gazetesi

175 firması ile Türkiye ekonomisine katma değeri yüksek ürünlerle katkı sunan, 8 binin üzerinde kişiye istihdam olanağı sağlayan İMES OSB\’de yapılması planlanan yeni yatırımlar için, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile beraber çalışma yürütülecek.

Devamı

İMES Bir Protokole Daha İmza Attı

Hedef Gazetesi

Üniversite-sanayi işbirliğinde hem bölgemizde hem de ülkemizde önemli adımlar atan Gebze VI (İMES) Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Kocaeli Üniversitesi ile İşyerinde Mühendislik Eğitimi (İME) Programı İyi Niyet” protokolü imzaladı..

Devamı

Dilovası İMES'de Küçükay yeniden başkan

Hedef Gazetesi

Dilovası İMES’de Küçükay yeniden başkan

Hafta sonu Dilovası İMES OSB’de 1.Genel Kurul heyecanı yaşandı. ‘Güçlü Sanayi Güçlü Türkiye’ sloganı ile Şekerpınar Ramada Asia Hotel’de yapılan genel kurula, Kocaeli milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Muhammed Hasan Aslan, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, İMES OSB yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda katılımcı firma temsilcileri katıldı

Devamı

Görüş Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir