07 Mar
Yayımlayan: Haber Merkezi 0

Basında İmes Osb

Hakkımızda basılı ve internet basınında çıkan haberler

Mükemmeliyet Merkezi

Kocaeli Valiliği

Mükemmeliyet Merkezi

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi ve IMES Organize Sanayi Bölgesi ortaklığında gerçekleştirilen Güdümlü Proje Desteği Uygulamalı İleri Mühendislik Mükemmeliyet Merkezi Protokol İmza Töreni, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Devamı

Mükemmeliyet Merkezi imzalandı

Gazete Gebze

 Ajansı, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi ve IMES Organize Sanayi Bölgesi ortaklığında gerçekleştirilen Güdümlü Proje Desteği Uygulamalı İleri Mühendislik Mükemmeliyet Merkezi Protokol İmza Töreni imzalandı.

Mükemmeliyet Merkezi imzalandı

Doğu Marmara KalkınmaDevamı

İMES OSB'de Caminin Temeli Atıldı

Hürriyet

KOCAELİ’nin Dilovası ilçesindeki İMES Organize Sanayi Bölgesi içerisinde caminin temeli törenle atıldı.

 

Devamı

Hedef Savunma Sanayi

Sanayi Gazetesi

Hedef Savunma Sanayi

Teknolojik işbirliği kapsamında SAHA İstanbul’un Mükemmeliyet Merkezi’nden faydalanmalarını ve İMES OSB’de yer alan firmaların savunma sanayine tedarikçi olabilmesi sağlayacak protokol imzalandı.

Devamı

Savunma Sanayine Entegre

Sanayi Gazetesi

İMES’te savunma sanayine entegre olmak için işbirliği

KOCAELİ’nin Dilovası ilçesinde bulunan Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (İMES) ile Saha İstanbul Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği arasında kurumsal işbirliği protokolü imzalandı.

Devamı

Güç Birliği Anlaşması

Son Nokta

İMES OSB ile SAHA’dan Güç Birliği Anlaşması!

Dilovası’nda bulunan İMES Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile Saha İstanbul Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği arasında kurumsal işbirliği protokolü imzalandı.

Devamı

İMES’TE KÖPEKLER KİMLİKLEŞTİRİLİYOR

Gazete Gebze

Öte yandan TOSB’un ardından Dilovası’nda bulunan İMES OSB’de, geçtiğimiz yıl başlatılan sokak hayvanları projesi kapsamında, OSB içerisinde yer alan köpekleri kimliklendirme çalışması başlatıldı. Köpeklere cinsiyetlerine göre belirlenen renkte tasmalar takılırken tasmalarda yer alan numaralar ile köpeğin ırkı, yaşı ve sağlık durumu gibi belirleyici özellikleri kayıt altına alınıyor.

 

Devamı

İMES OSB Pilot Bölge Seçildi

Hedef Gazetesi

İstanbul Anadolu Yakası KOSGEB Müdürü Selim Serkan Ercan ve KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan Demirci, İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay’ı ziyaret etti.

Devamı

Rektör Aslan’a Ziyaretler Devam Ediyor

Hedef Gazetesi

Dilovası İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay ve yönetim kurulu üyeleri Rektör Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

 

Devamı

İMES OSB’de Stratejik Ürün Destek Programı

Hedef Gazetesi

İmes OSB bünyesinde yer alan SMS Tork firması Stratejik Ürün Destek Programı’ndan faydalanan firmalar arasına girmeyi başardı.

Devamı

Mükemmeliyet Merkezi ile nitelikli ara eleman yetiştirecek

Dünya Gazetesi

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı desteği ile İMES OSB Gebze Teknik Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi işbirliğinde kurulan mükemmeliyet merkezi 2019 yılında faaliyette geçecek

 

Devamı

Görüş Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir