18 Nis
Yayımlayan: Haber Merkezi 1

İMES OSB’den Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan Küçükay ve Müteşebbis Heyet Üyelerimizden oluşan heyet dün(17.04.2019) Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bölge Müdürümüzün de aralarında bulunduğu heyet Belediye Başkanlarını tebrik ederek yeni görevlerinin vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını diledi. Ziyaretlerde ortak gayemiz olan bölgemize ve ülkemize hizmet etmede birlikte omuz omuza çalışmanın önemini vurgulandı.

 

One Comment

 • Enver KAYA

  Belediye başkanlarımızı tebrik eder, ülkemize kalıcı ve değerli eserler bırakmalarını temenni ediyoruz.
  İMES OSB ve OSB ler bölgesi için ayrıca bölgede çalışanlar için konutlar yapılmasını bekliyoruz.
  Meslek liseleri için bölgemizde, sanayicilerin sektörlere göre gruplandırıp, çalışan elemanların her sanayicide envanteri
  çıkarılması ve bu envantere göre bölgedeki meslek okulları ve üniversitelere öğrenci kontejanları eklenmesini rica ediyoruz.
  Ayrıca
  Bölgemizde işsiz lise veya orta okul mezunu gençler için “montaj elemanı”, “kaynak elemanı”, “pres matkap elemanı” “torna ve CNC operatörü”
  “depo sevkiyat elemanı” “bekçi, güvenlik görevlisi” ” şöför”, “ön muhasebe” ” sekreter, ” vb ara eleman eğitimleri verecek kurslar açıp bu işsizleri
  sanayiye kazandırmalarını rica ediyoruz.
  Rabbim memleketimize ve milletimize hizmet eden herkesin yar ve yardımcısı olsun
  Saygılarımla
  Enver KAYA
  SMSTORK

Görüş Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir