Haber Merkezi 3 Temmuz 2018

İMES OSB’DE SANTEK 2018 FUARI AYRICALIKLARI

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş tarafından, 31 Ekim – 03 Kasım 2018 tarihleri arasında, SANTEK 2018 “Tüyap 5. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı”  Kocaeli Sanayi Odası işbirliğinde;Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve KOSGEB desteği ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenecektir.
Salon A; Otomotiv, Otomotiv yan sanayi ve savunma yan sanayi konusunda faaliyet gösteren firmalar yer alacak. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı ‘yerlileştirme sergisi’ kapsamında katılım gerçekleştirecek. Aselsan, Roketsan, Havelsan, İşbir, Saha İstanbul, TAI, TEI (TSKGV firmaları) bu yıl hem stantlı katılım sağlayacak hem de ikili iş görüşmeleri kapsamındaki katılımları 2018 yılında da daha güçlü bir şekilde devam edecek.
Salon B; İstifleme, depolama, taşıma, vinç, lojistik, iş ve işçi güvenliği, sağlığı ve ekipmanları başlığı altında faaliyet gösteren firmalara sunulacaktır.
Buna ek olarak;  TÜBİTAK Marmara Teknokent önderliğinde, Kocaeli Sanayi Odası ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) işbirliğiyle, 100 ün üzerinde Teknokent firması proje kapsamında fuarda yer alacaktır.
Proje; Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği (TGBD), Sanayi Gazetesi, Güzeller Organize Sanayi Bölgesi destekleriyle tüm teknopark yönetici şirketleri ve teknoparklarda faaliyet gösteren Ar-Ge firmalarını, üniversitelerde görevli akademisyenleri, Kocaeli Bölgesi’nde üretimlerini sürdüren sanayiciler ile bir araya getirmeyi planlamaktadır.
Salon C;Metal İşleme, Sac İşleme makineleri ve yan sanayi konusunda faaliyet gösteren firmalara yer sunulacaktır. Makine imalatçılarının yanı sıra, elektronik – elektronik, otomasyon, kalıp, bağlantı elemanları ve hırdavat diğer ürün gruplarıdır.
Fuar esnasında, yurt içi ve özellikle de yurt SANTEK_2018dışından gelecek profesyonel heyetler ile katılımcılar arasında bire bir görüşmeler organize edilecek olup, Sanayi Odası ve Abigem öncülüğünde, “Match4Industry” bire bir eşleştirme etkinliği fuar kapsamında yapılacaktır.

 KOCAELİ-GEBZE IV.(İMES) MAKİNA İHTİSAS ORG. SAN BÖLGESİ ‘ne dahil olan firmalar için uygulanmak üzere aşağıdaki indirimli fiyatlar geçerlidir.

·         170 TL + KDV /M2    0-100 M2 ARASI

·         160 TL + KDV /M2    100 M2 VE ÜZERİ

Ø  Katılımcılarımızdan ,Elektrik kullanım bedeli (725 tl) ,online hizmet bedeli (375 tl) alınmayacaktır.

Görüş Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir